holistyczne,  Lato,  o życiu

Celebrujemy – Sierpień 2019

Bo świat, który nas otacza daje nam tyle możliwości. I tylko w sumie od nas zależy jak je wykorzystamy. Czy je dostrzeżemy i czy nadamy im wyjątkowego dla nas znaczenia. Jeżeli tylko na to sobie pozwolimy sprawimy, że każdy dzień będzie miał w sobie blask – nawet wtedy, gdy wydaje się nam, że otaczają nas tylko czarne chmury.

Kiedy dzisiaj jedliśmy z Przyjaciółmi śniadanie, a w radiu przypomnieli, że dziś Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, do głowy mi przyszło, że na wzór poprzedniego miesiąca fajnie by było wiedzieć kiedy mieć dodatkowy pretekst do świętowania. Celebrowania wspólnych chwil. Bo choć często nam się zdarza wspólnie śniadać po tej informacji o święcie zrobiło się wyjątkowo miło. Powspominaliśmy swoje początki, pośmialiśmy się a nawet popłakaliśmy. Od tak we wtorek rano. Fakt są wakacje, jest łatwiej. Ale myślę, że jak to mawiają, dla chcącego nic trudnego. A świąt w sierpniu trochę mamy!

Na moim instagramie a dokładniej na InstaStories często przypominam o tych nietypowych i typowych świętach, pokazuję jak je celebruję, opowiadam o nich. Zapraszam celebruj ze mną!

Dołącz na Instagramie

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *