O mnie

Jestem pielęgniarką. Skończyłam wspaniałe studia na Akademi Medycznej ale i liznęłam wiedzę z Politechniki. Szkoliłam się, uczyłam, wspinałam się po szczebelkach kariery. Myłam, szczepiłam, nadzorowałam i zarządzałam. Pędziłam. Aż pewnego dnia zatęskniłam za tym wszystkim o czym kiedyś marzyłam.

Dlatego teraz robię to co umiem i kocham robić najlepiej –  pielęgnuję. Pielęgnuję moje życie. Pielęgnuję proste przyjemności, radość spokojnego życia, zwyczajne chwile.  Pielęgnuję życie swoje, moich bliskich, znajomych…holistycznie. Czasami pomagam ciału a innym razem duszy. Bo wierzę, że tylko żyjąc w harmonii jesteśmy w stanie żyć szczęśliwie. Pomagam szukać i żyć w tej harmonii.

Ten blog to coś pięknego, coś co się dzieje. Rozwija. Daje mi moją przestrzeń. Przestrzeń, dająca niesamowicie dużo satysfakcji i zadowolenia. Przestrzeń dla nowych wspierających relacji. Przestrzeń, gdzie już spotkałam wielu wspaniałych ludzi, przeprowadziłam wiele rozmów czasem radosnych ale i czasem smutnych. Przestrzeń, którą chce budować. W której chcę być. Nie tylko od czasu do czasu. Chcę się dzielić ale i otrzymywać.

Jestem też mamą, żoną, kobietą. Uwielbiam gotować. Karmić. I jeść.
No i kawę pić. I wąchać.

Oddycham. Smakuję. Żyję

I mam na imię Agnieszka.

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *