O mnie

Jestem, piszę, słucham, podpowiadam.

Oddycham. Smakuję. Żyję.

Wspieram w poszukiwaniach spokoju, ukojenia i harmonii. Bo wierzę, że od spokoju wszystko się zaczyna. I zdrowie, i życie i szczęście.Jestem pielęgniarką, terapeutą, pasjonatką holistycznego podejścia do życia. Oddycham. Smakuję. Żyję!

Towarzyszę w poszukiwaniach równowagi i złotego środka. Szczególną troską otaczam osoby wycieńczone i zagubione w trudnej codzienności. Chcę by i oni znaleźli tę ich jakość życia, o której marzą. A ja tyle lat uczyłam się jak jej szukać.

Byłam, jestem i będę pielęgniarką. Bo albo się nią jest albo się ten zawód wykonuje. Ja jestem. A moje pielęgnowanie ma teraz zupełnie inny wymiar. Holistyczny. Przez lata doświadczenia zbieranego w różnych placówkach służby zdrowia (od małych wiejskich przychodni po korpoplacówki i szpitale) ale przede wszystkim jako ja mama, kobieta, żona, przyjaciółka czy sąsiadka a i też pacjentka wiem, że tylko biorąc życie całościowo jesteśmy w stanie zachować równowagę. A równowaga to spokój. A spokój to zdrowie. To miłość. To radość. To życie. Bo od spokoju wszystko się zaczyna. I Ty. I ja. 
I o tym właśnie jest Holistyczne.pl O oddychaniu (pełną piersią). O Smakowaniu (nie tylko schabowego). O życiu. By zająć i zaopiekować się każdym ważnym tematem. By pokazać, jak prosto można pielęgnować swoje życie. I to nie tylko w wymiarze stricte medycznym ale holistycznie czyli całościowo. Jak dbać o serce to w ciele ale i w duszy. Jak być tu i teraz ale i jutro. W równowadze.

Prowadzę proste, spokojne życie na wielkopolskiej wsi. Wychowuję wyjątkową dziewczynkę o specjalnych zdolnościach czyli jak to mówię jestem mamą z gwiazdką bo to tak ładnie brzmi choć w Ameryce nazywają takie mamy jak ja smoczymi i to chyba bliższe prawdzie. Bo Smocze matki oddychają ogniem a ja czasem nawet nim zieje!

Dla równowagi mam jeszcze męża, który wracając z wielkiej korporacji również przypomina mi jak to ważne by zachować w życiu równowagę. By oddychać pełną piersią. I kochać te piersi😆 I by doceniać i być wdzięcznym. A i czasem nie tęsknić. Nie tęsknić za tym co było.

Czy mogę Ci jakoś pomóc?

Jak może Ci pomoc pielegniarka online?

Agnieszka

Napisz do mnie
Porada pielęgniarska
Polub na fb
Instagram
Newsletter

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *