O mnie

Jestem, piszę, słucham, podpowiadam.

Wspieram w poszukiwaniach spokoju, ukojenia i harmonii. Bo wierzę, że od spokoju wszystko się zaczyna. I zdrowie, i życie i szczęście.Jestem terapeutą, pielęgniarką, pasjonatką holistycznego podejścia do życia.

Oddycham. Smakuję. Żyję!

Towarzyszę w poszukiwaniach równowagi i złotego środka. Szczególną troską otaczam osoby wycieńczone i zagubione w trudnej codzienności. Chcę by i oni znaleźli tę ich jakość życia, o której marzą. A ja tyle lat uczyłam się jak jej szukać.

Byłam, jestem i będę pielęgniarką. Bo albo się nią jest albo się ten zawód wykonuje. Ja jestem. A moje pielęgnowanie ma teraz zupełnie inny wymiar. Holistyczny. Przez lata doświadczenia zbieranego w różnych placówkach służby zdrowia (od małych wiejskich przychodni po korpoplacówki i szpitale) ale przede wszystkim jako ja mama, kobieta, żona, przyjaciółka czy sąsiadka a i też pacjentka wiem, że tylko biorąc życie całościowo jesteśmy w stanie zachować równowagę. A równowaga to spokój. A spokój to zdrowie. To miłość. To radość. To życie. Bo od spokoju wszystko się zaczyna. I Ty. I ja. 

Głęboko wierzę, że ciało powinno być w stanie wyleczyć się z niewielką pomocą ze źródeł zewnętrznych.  Wierzę, że każdy z nas jest mikrowszechświatem żyjącym w makrowszechświecie i aby zachować równowagę, musimy najpierw podążać za rytmem natury i słuchać naszych ciał. 

Wiem, że w niektórych przypadkach, zwłaszcza w dzisiejszym nadmiernie toksycznym społeczeństwie, organizm nie może wyleczyć się tak, jak kiedyś. Ale jeśli kochasz swoje ciało, szanujesz naturę i masz pozytywne nastawienie, będziesz wieść szczęśliwe i zdrowe życie długowieczne. Jestem o tym przekonana!

I o tym właśnie jest Holistyczne.pl O oddychaniu (pełną piersią). O Smakowaniu (nie tylko schabowego). O życiu. By zająć i zaopiekować się każdym ważnym tematem. By pokazać, jak prosto można pielęgnować swoje życie.

Prowadzę proste, spokojne życie na wielkopolskiej wsi. Wychowuję wyjątkową dziewczynkę o specjalnych zdolnościach czyli jak to mówię jestem mamą z gwiazdką, bo to tak ładnie brzmi choć w Ameryce nazywają takie mamy jak ja smoczymi i to chyba bliższe prawdzie. Bo Smocze matki oddychają ogniem a ja czasem nawet nim zieje!

Dla równowagi mam jeszcze męża, który każdego dnia przypomina mi jak to ważne by zachować w życiu równowagę. By oddychać pełną piersią. I kochać te piersi😆 I by doceniać i być wdzięcznym. A i czasem nie tęsknić. Nie tęsknić za tym co było.

Czy mogę Ci jakoś pomóc?

Jak mogę Ci pomoc ?

Agnieszka

Napisz do mnie
Porada pielęgniarska
Polub na fb
Instagram
Newsletter

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *