*,  holistyczne,  pielęgniarstwo holistyczne

W czym może Ci pomóc pielęgniarka holistyczna?

Lubię się nazywać pielęgniarką holistyczną bo dla mnie właśnie takie powinno być pielęgniarstwo. Powinno pamietać, że na to jak będzie się goiła rana na palcu nie zawsze tylko ta maść, którą nakładasz ma wpływ. Lubię się nazywać pielęgniarką holistyczną chociaż oficjalnie w naszym kraju nie ma takiej specjalizacji jeszcze a wszystkich standardów i procedur uczyć muszę się za oceanem.

Bo tak naprawdę dla mnie jako pielęgniarki celem jest Ci pomóc w maksymalizacji dobrego samopoczucia poprzez ułatwienie podejmowania odpowiednich działań w każdej dziedzinie Twojego życia. To jest właśnie holistyczne podejście do twojego samopoczucia, zdrowia i życia.

Dostarczanie informacji, do których można uzyskać dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, jest również ważnym priorytetem, ponieważ umożliwia Ci podejmowanie świadomych decyzji i zwiększa zaufanie do ważnych dla Ciebie tematów związanych ze zdrowiem.

Informacje, którymi dzielę się z Tobą, są poparte wieloletnimi badaniami i doświadczeniem i łączą w sobie opiekę pielęgniarską i praktyki integracyjne, takie jak medytacja, oddech i odżywianie.

Czasem także udostępniam Ci “poufne informacje medyczne”, aby pomóc zrozumieć, jakie rodzaje pytań powinieneś zadawać, jakie zasoby są dla Ciebie dostępne i jak uzyskać opiekę, która jest najbardziej korzystna dla Ciebie i Twojej sytuacji. 

Moje prawie 20 lat edukacji i doświadczenia pielęgniarskiego łączę z holistyczną i integracyjną opieką, aby pomóc Ci przemyśleć wszystkie aspekty tego, kim jesteś i jak dbać o Twoje zdrowie.

Wspólnie możemy współpracować, aby upewnić się, że masz narzędzia, których potrzebujesz, aby być na bieżąco, poprawiać swoje samopoczucie i wdrażać działania prowadzące do osiągnięcia celów w zakresie życia i dobrego samopoczucia.

Nie wyciągnę Ci szwów przez internet, ani nie zrobię zastrzyku ale możesz liczyć na:

  • całościowe podejście,
  • zaufane informacje,
  • łatwo dostępną treść,
  • spersonalizowane informacje zwrotne,
  • specjalistyczne poradnictwo, 
  • lepsze samopoczucie,
  • plan działania na rzecz osiągnięcia celów w zakresie życia i dobrego samopoczucia.

Istnieją nieskończone sposoby na poprawę samopoczucia, dlatego cieszę się, że mogę podzielić się z Tobą holistycznym zdrowiem i mam nadzieję, że te informacje poprowadzą Cię do przodu.

Więc co o tym myślisz? Czy mogę Ci w czymś pomóc?

Skorzystaj z porady pielęgniarskiej

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *