holistyczne,  pielęgniarstwo holistyczne

W czym może Ci pomóc pielęgniarka holistyczna?

Lubię się nazywać pielęgniarką holistyczną bo dla mnie właśnie takie powinno być pielęgniarstwo. Powinno pamiętać, że na to jak będzie się goiła rana na palcu nie zawsze tylko ta maść, którą nakładasz ma wpływ.

Bo tak naprawdę dla mnie jako pielęgniarki celem jest Ci pomóc w maksymalizacji dobrego samopoczucia poprzez ułatwienie podejmowania odpowiednich działań w każdej dziedzinie Twojego życia. To jest właśnie holistyczne podejście do twojego samopoczucia, zdrowia i życia.

Dostarczanie informacji, do których można uzyskać dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, jest również ważnym priorytetem, ponieważ umożliwia Ci podejmowanie świadomych decyzji i zwiększa zaufanie do ważnych dla Ciebie tematów związanych ze zdrowiem.

Informacje, którymi dzielę się z Tobą, są poparte wieloletnimi badaniami i doświadczeniem i łączą w sobie opiekę pielęgniarską i praktyki integracyjne.

Czasem także udostępniam Ci „poufne informacje medyczne”, aby pomóc zrozumieć, jakie rodzaje pytań powinieneś zadawać, jakie zasoby są dla Ciebie dostępne i jak uzyskać opiekę, która jest najbardziej korzystna dla Ciebie i Twojej sytuacji. 

Moje ponad 20 lat szerokiej edukacji i doświadczenia pielęgniarskiego łączę z holistyczną i integracyjną opieką (z dużym naciskiem na tradycyjną medycynę chińską), aby pomóc Ci przemyśleć wszystkie aspekty tego, kim jesteś i jak dbać o Twoje zdrowie. Jeżeli będzie nam dane spotkać się twarzą w twarz wesprę Cię akupunkturą, moksoterapią lub inną terapią, którą wspólnie uznamy za potrzebną w drodze do pielęgnowania Twojego zdrowia.

Szczególnie bliskie jest mi wsparcie osób wycieńczonych i zagubionych w trudnej codzienności (choroby przewlekłe, niepełnosprawność). Chcę by i oni znaleźli tę ich jakość życia, o której marzą. A ja tyle lat uczyłam się jak jej szukać.

Wspólnie możemy współpracować, aby upewnić się, że masz narzędzia, których potrzebujesz, aby być na bieżąco, poprawiać swoje samopoczucie i wdrażać działania prowadzące do osiągnięcia celów w zakresie życia i dobrego samopoczucia.

Więc co o tym myślisz? Czy mogę Ci w czymś pomóc?

Skorzystaj z porady pielęgniarskiej

Discover more from Holistyczne.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading