Daję

Piszę od zawsze. Kiedyś dużo, potem nie miałam na to czasu, teraz wracam do tego. W 2018 roku zakiełkowała w mojej głowie myśl by założyć bloga, stronę, zwał jak zwał. Poprosiłam męża o pomoc techniczną i tak o to jesteśmy tutaj.

Jesteśmy razem. Ty i ja. Bo piszę nie tylko dla siebie ale i dla Ciebie. Chcę byś czuł się tu równie dobrze jak ja. Chcę byś czuł się w swoim życiu równie dobrze jak ja w swoim.

Jak to robię? To trudne pytanie, na które nie da się odpowiedzieć jednym zdaniem. To o tym tu, na blogu, piszę.

By było nam łatwiej to wszytko ogarnąć i ćwiczyć stworzyłam projekt Oddychaj – Smakuj – Żyj. Projekt, który kiełkuje. Rozwija się.

Ważnym, w sumie pierwszym pomysłem od którego wszytko się zaczęło, była tapeta ze zbiorem cudownych zadań. Zbiorem prostych codziennych czynności, które sprawiają, że nasze życie jest uważniejsze, spokojniejsze, szczęśliwsze! Pobierz ją i działaj!

Napisałam też parę słów o smakowaniu, delektowaniu się. Ale poza wymądrzaniem się z teorii stawiam na praktykę -> tutaj możesz przetestować ćwiczenia z delektowania się.

W ramach tego projektu powstaje również książka. Jak tylko ją skończę, dowiesz się o tym pierwszy!

Nie pozostaje mi już nic innego jak powiedzieć:

Oddychaj. Smakuj. Żyj! Pobierając moje produkty wyrażasz zgodę na dopisanie Cię do mojego newslettera. Newslettera, którego ślę używając moich internetowych gołębi pocztowych. Obiecuję nie wysyłać Ci ich za dużo co by nie narobiły bałaganu. A o Twoje dane osobowe dbać będę jak o własne. Dokładnie tak o jak tu jest napisane.