holistyczne

My nie jesteśmy aplikacją

Siedzę i bardzo chcę coś Wam napisać. Może o świętach, może o wiośnie, może o … No właśnie o tylu rzeczach bym chciała i zarazem mam poczucie, że wiele powinno zostać u mnie. Bo wiele jest o kimś… Ale wdzięcznością zawsze dzielić się warto. Bo ona jest o nas. Wszystkich.

A mamy tak wiele fałszywych przykładów w mediach społecznościowych, przykładów, które są inscenizowane, dopracowywane i filtrowane. Tak wielu mamy „mentorów”… Holistycznych….

I ja mam mentorów w wielu dziedzinach mojego życia. Kobiety i mężczyźni, których podziwiam i którzy pokazują mi jak mogę rozwijać się w różnych obszarach. Codziennie moja przyjaciółka pokazuje mi jak być kobietą w pełni! Pełni otwartego serca i pełni „patoli”. Jak płakać ze szczęścia i jak płakać z niemocy. Jak Kobiety pracują, tworzą, są matkami i chcą czuć się Kobietami. Patrzę na mojego męża jako przykład dobrze funkcjonujących systemów.

Moja córka przypomina mi o radości, gdy śpiewa do ścieżki dźwiękowej swoich ulubionych bajek w swoim języku angielskim. Pokazuje mi, jak wygląda prawdziwa empatia, i przypomina mi, że w każdej chwili istnieje nieskończona liczba możliwości.

Każdego dnia przyglądam się moim wspaniałym pacjentom. I tym maleńkim i tym blisko końca.Tym w zastoju i tym w totalnej pustce. Tym pełnym bólu i tym pełnym wdzięczności. Jestem świadkiem jak rozbijają swoją skorupkę by ich skrzydła mogły rosnąć.

My, Ludzie. Nie jesteśmy maszynami, które zliczają, ile miłości musimy dać tutaj lub tam. Jest w nas więcej niż potrzeba i im bardziej się otwieramy i mówimy „tak” – tym silniejsi i potężniejsi się stajemy. My nie jesteśmy aplikacją, która oblicza i informuje nas, ile snu potrzebujemy.

Jesteśmy potężni!! Wybieramy chwilę po chwili, aby zobaczyć, co jest tuż przed nami. Nasze prawdziwe życie. Życie, które możemy stworzyć własnymi rękami. Życie, w które tchniemy prawdziwy oddech.

Mycie naczyń.

Być z naszymi ludźmi.

Śmiać się i trzymać za rękę ukochaną osobę.

Ugotować posiłek cicho, powoli z łatwością…

Prosta kanapka przekrojona na pół.

Dzielenie się ze sobą ma wielką moc.

I tego życzę wam na te świąteczne dni!

I wszystkie pozostałe❣️

Discover more from Holistyczne.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading