Boże Narodzenie,  kalendarz adwentowy,  wspieram

23 grudnia – zrób coś miłego

Już prawie Święta. Już prawie wszystko gotowe. Albo wręcz odwrotnie wszystko jeszcze przed Tobą. Tak czy owak stres pewnie zaczyna coraz mocniej doskwierać. Nie zapominaj w takich chwilach o oddechu, chwile przerwy, o sobie… ale też o innych.


Pomyśl, że ten facet, który wjechał w ciebie wózkiem jest pełen frustracji bo musi robi zakupy, które kompletnie nic mu nie mówią. Bo pietruszka miała być natka czy korzeń? I pewnie i tak kupi źle a żona będzie wkurzona. I do tego ten hałas, pełno ludzi w sklepach i nic nie można znaleźć. A on by tak bardzo chciał pomóc żonie.

Ta kobieta, która na Ciebie wrzasnęła może się dziś nie wyspała bo jej mały synek dziś budził się tyle razy w nocy, jest wykończona a tyle jeszcze ma do ugotowania. Czuje presje.


Ci ludzie, których mijasz mają swoje historie. Zupełni tak samo jak Ty.


📍Zrób dziś coś miłego dla zupełnie obcej osoby. ❣️


Pomóż znaleźć tę cholerną pietruszkę, uśmiechnij się, życz spokojnych świąt. Czasem najdrobniejsze gesty potrafią zmienić komuś cały dzień.

Powodzenia!

P.S. Będzie mi niesamowicie miło, gdy pokażesz innym, że dbanie o siebie jest dobre. Gdy udostępnisz dzisiejszy tekst innym. Gdy pokażesz, jak Ty to robisz. Na fb, albo na instagramie, w wiadomości prywatnej, mailu czy zadzwonisz do koleżanki! Bo czy nie fajnie tak razem oddychać, smakować, żyć?? Niech to dobro zalewa nasz świat!

Bądź dobry dla siebie a świat zaleje dobro.

Nie zapomnij o #oddychajsmakujżyj !

Pięknego dnia.

Discover more from Holistyczne.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading