*,  holistyczne,  naturoterapia,  pielęgniarstwo holistyczne,  spokój

Nie ma jednej prostej drogi do spokoju.

Ponieważ natura jest dla nas najlepszym przykładem, pamiętaj, że…
wiatr zawraca rzeki. Doliny zapadają się. Gałęzie wyginają się.

Nie ma piękniejszej podróży niż droga do równowagi. 

Droga do zdrowia.

Może otworzyć Twoje życie na zupełnie nowy świat.

Doświadczasz nowych stanów istnienia, nowych sposobów myślenia, podczas, gdy stare wzorce zakopujesz. Czujesz, że możesz przetrwać każdą burzę i że Twoje najgłębsze marzenia są osiągalne.

I nagle znikąd ktoś lub coś otwiera starą ranę. Upadasz i czujesz się, że zapadasz się niżej niż kiedykolwiek, Twój umysł jest wypełniony beznadziejnością i negatywnymi myślami. „Jak mogłeś cofnąć się do swoich starych wzorców tak szybko” – zadajesz sobie pytanie. Jak to możliwe, że zaszedłeś tak daleko, by znaleźć się tam, gdzie zacząłeś? 

Przytłaczają Cię uczucia złości, żalu i smutku.

Wtedy przypominasz sobie, że życie nie jest liniowe. Nie ma jednej prostej drogi do spokoju, zdrowia, równowagi – cokolwiek by to nie było – zamiast tego Twoje wyboje po drodze faktycznie popchną cię na nowy poziom i skierują cię na właściwą ścieżkę. Są przypomnieniem, aby przede wszystkim kochać siebie, wybaczać sobie i akceptować siebie. Kochanie siebie jest najważniejszym narzędziem, którego możesz się nauczyć w tym życiu.

Yin i Yang są przeciwieństwami, ale jedno nie może istnieć bez drugiego.

Tak jak oznacza to symbol Yin i Yang. Yin i Yang są przeciwieństwami, ale jedno nie może istnieć bez drugiego, co oznacza, że ​​są również współzależne. Tak jak dzień zamienia się w noc, tak Yin nieustannie zmienia się w Yang. Dobro nie może istnieć bez zła, ciemność nie może istnieć bez światła.

Życzę ci spokoju!

Discover more from Holistyczne.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading